Movies
Ratings
111
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.5
Bloody SundayRated ★ 3.5
Memphis BelleRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.5
ConspiracyRated ★ 4.0
61*Rated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
The Spy Who Loved MeRated ★ 4.0
SennaRated ★ 4.0
Quiz ShowRated ★ 4.0
StalingradRated ★ 3.5
Guys and DollsRated ★ 3.5
Twelve O'Clock HighRated ★ 3.5
The Bridge at RemagenRated ★ 3.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.0
MiracleRated ★ 3.0