Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Cutthroat IslandRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
65Rated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Madame WebRated ★ 1.5
ChefRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 3.0