Titles you rated
MashleRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Saga of Tanya the Evil Season 2Rated ★ 3.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.0
86Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Black Clover Season 1Rated ★ 3.5
High School Rapper Season 1Rated ★ 3.5
Akame ga Kill!Rated ★ 3.0