Movies
Ratings
401
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
BrokerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.0
Waiting For RainRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Steve JobsRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0