Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5