Titles you rated
Loving VincentRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0