Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 5.0