Movies
Ratings
210
Step Up 3DRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.5