Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 4.5
ShikiRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Close Your Eyes Before It's DarkRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0- 원주민 공포만화Rated ★ 1.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
Space Patrol LulucoRated ★ 3.0- NarutaruRated ★ 4.5
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 4.0
Talentless NanaRated ★ 4.0
Tales of Zestiria: The CrossRated ★ 3.0
BLOOD-CRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5