Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
NobodyRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5- Monsta X: The DreamingRated ★ 0.5
DuneRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0