Titles you rated
Lords of DogtownRated ★ 4.5
RobotRated ★ 3.5
Brick MansionsRated ★ 5.0
AbductionRated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 5.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 5.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
PushRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0