Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5