Movies
Ratings
172
FluRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Insadong ScandalRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5