Series
Ratings
123
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- IcingRated ★ 2.0
- Revenge and PassionRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5- Medical BrothersRated ★ 2.0
- Roses and Bean SproutRated ★ 3.0
- SecretRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 3.5- Forever YoursRated ★ 0.5
- Mr. DukeRated ★ 2.5
- PilotRated ★ 3.0
Hong Gil-dongRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Legend of AmbitionRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 1.5
- Juliet's ManRated ★ 3.0