Series
Ratings
132
Altered CarbonRated ★ 4.5- VictoriousRated ★ 3.5
VictoriousRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
The Big CRated ★ 3.5
The Big CRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
BirdsongRated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0