Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 3.0
Outlaw KingRated ★ 3.5
SabrinaRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 3.0
IbelinRated ★ 4.5
Kalki 2898 ADRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
HungerRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
TarRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Armageddon TimeRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 3.5
She and Her Cat: Everything FlowsRated ★ 3.5