Titles you rated
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
The West WingRated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 3.0
JTBC LectureRated ★ 3.0- Secret Crushes Special EditionRated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0
The iDOLM@STER.KRRated ★ 2.5- Secret Crushes Season 3Rated ★ 3.5
LAN LifeRated ★ 3.0
Game Show Fun and JoyRated ★ 3.5- DreamRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5- Ultimate MuscleRated ★ 3.5
My Daughter's Men : Dad is Watching 4Rated ★ 2.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 3.0
Eyeshield 21Rated ★ 3.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Madö King GranzörtRated ★ 3.5