Titles you rated
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.5
My Fellow CitizensRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Traveler Season 2Rated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Your SongRated ★ 4.0
RivalRated ★ 2.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.0
The Third CharmRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0