Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Happy HomeRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 1.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Five EnoughRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5