Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0