Movies
Ratings
521
The WailingRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
The TakeRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0