Movies
Ratings
61
District B13Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
SaltRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 1.5
JumperRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 0.5
71: Into the FireRated ★ 1.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0