Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The Family ManRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.0
OasisRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Paris Can WaitRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0