Titles you rated
SpartacusRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.0
Criminal ConspiracyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5