Series
Ratings
199- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5