Movies
Ratings
278
Rules of DatingRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 1.5