Series
Ratings
14
Beating AgainRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0