Series
Ratings
47- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5