Titles you rated
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Children...Rated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5