Movies
Ratings
329
PredestinationRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
CarolRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5