Titles you rated
Act of ValorRated ★ 1.0
Ice AgeRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 5.0