Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Tokyo FamilyRated ★ 4.0
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Grace of MonacoRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0