Movies
Ratings
677
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.0
Anime Supremacy!Rated ★ 4.0
Stigmatized Properties: ZOKU – The Terrifying Floor PlanRated ★ 2.5
Mieruko-chanRated ★ 3.5
The Confidence Man JP: The MovieRated ★ 4.0- The Confidence Man JP: PrincessRated ★ 4.0
Farewell SongRated ★ 4.0
The Brain ManRated ★ 2.5
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 4.5
Black School RulesRated ★ 0.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The End of the Pale HourRated ★ 3.5
We Were Here: Part 2Rated ★ 3.0
We Were Here: Part 1Rated ★ 2.5
A Bolt from the BlueRated ★ 3.5
Missing Child VideotapeRated ★ 1.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 2.5