Movies
Ratings
257
The AttorneyRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 3.0
1408Rated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
The Great EscapeRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0
SkyfallRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 1.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 5.0