Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0