Movies
Ratings
385
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Measure in LoveRated ★ 1.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5