Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
DestinyRated ★ 1.5
AsuraRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 1.5