Titles you rated
Mr. NobodyRated ★ 3.0
MoonRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 0.5
ElysiumRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
In TimeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
OblivionRated ★ 3.0