Titles you rated
GattacaRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5
RebeccaRated ★ 2.0
Anna KareninaRated ★ 4.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 2.0