Series
Ratings
18 Demon SlayerRated ★ 4.0 Demon SlayerRated ★ 4.0
 Black MirrorRated ★ 3.5 Black MirrorRated ★ 3.5
 Derry GirlsRated ★ 4.0 Derry GirlsRated ★ 4.0
 Sex EducationRated ★ 4.5 Sex EducationRated ★ 4.5
 The IT CrowdRated ★ 5.0 The IT CrowdRated ★ 5.0
 Santa Clarita DietRated ★ 4.5 Santa Clarita DietRated ★ 4.5
 Atlanta Season 1Rated ★ 4.0 Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
 The RanchRated ★ 3.5 The RanchRated ★ 3.5
 The RanchRated ★ 4.0 The RanchRated ★ 4.0
 The RanchRated ★ 4.0 The RanchRated ★ 4.0
 ArcherRated ★ 4.0 ArcherRated ★ 4.0
 Sunderland Til I DieRated ★ 4.5 Sunderland Til I DieRated ★ 4.5
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 4.5 SherlockRated ★ 4.5
 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
 True DetectiveRated ★ 4.0 True DetectiveRated ★ 4.0
 The NewsroomRated ★ 4.0 The NewsroomRated ★ 4.0
 Band of BrothersRated ★ 5.0 Band of BrothersRated ★ 5.0