Movies
Ratings
244
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.0