Titles you rated
VincenzoRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 5.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 2.0