Movies
Ratings
688
Bullet TrainRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The MechanicRated ★ 2.5- Love and LeashesRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.5
A Castle for ChristmasRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
DuneRated ★ 5.0
AfterRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 4.0
SAS: Red NoticeRated ★ 2.5