Series
Ratings
112
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
RatchedRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 5.0