Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5