Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
RamsRated ★ 3.5
The School for Good and EvilRated ★ 3.0- The Wandering MoonRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0