Series
Ratings
31
Ranma 1/2Rated ★ 5.0
Digimon Ghost GameRated ★ 5.0
Angel Beats!Rated ★ 4.0
VictoriousRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 4.0
Mapo HipsterRated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 4.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.5- Gatchaman CrowdsRated ★ 3.5
Tsuredure ChildrenRated ★ 3.5
GAMERS!Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5