Movies
Ratings
231
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Tale of TalesRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5- At Cafe 6Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5