Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Supermodel Me: RevolutionRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Band of SistersRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Cursed in LoveRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0