Movies
Ratings
416
La La LandRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Emergency Act 19Rated ★ 0.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0